• Kategorie
  • Szukaj
  • Eleganckie obrazy ścienne do salonu

Dodaj blask do swojego wnętrza z naszymi obrazami jednoczęściowymi. Nasze obrazy na ścianę to doskonały wybór, jeśli chcesz odmienić swój salon, sypialnię lub jakiekolwiek inne pomieszczenie. Nasze obrazy zapewnią doskonałą dekorację i wprowadzą powiew świeżości do każdego wnętrza. Z obrazami ze sklepu ikupujesz.pl, Twoje wnętrza nabiorą życia i staną się miejscem, w którym będziesz się czuć komfortowo i zrelaksowany. Nie czekaj - dodaj nasze obrazy jednoczęściowe do swojego domu już dziś!

 

 

Różnorodność kolorów i kształtów

Ofertujemy szeroką gamę kolorów, w tym beżowy, brązowy, czarno-biały, czerwony, fioletowy, kolorowy, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony, złoty i żółty. Nasze obrazy są dostępne w trzech różnych kształtach, tj. kwadratowym, panoramicznym i prostokątnym, co pozwala na wybór idealnego obrazu dla Twojego wnętrza.

 

Deco panel, zachód nad morzem

 

Ekologiczne atramenty

Nasze jednoczęściowe obrazy drukowane są przy użyciu w pełni ekologicznych i bezpiecznych dla ludzi atramentów, zapewniając nie tylko wspaniałe wzory, ale również poczucie spokoju, że nasz środowisko jest bezpieczne.

 

 

 

mapa świata na starych deskach

Zawieszka

  Każdy z naszych obrazów jest wyposażony w zawieszkę, co umożliwia łatwe i szybkie wieszanie na ścianie. Nie musisz już tracić czasu na szukanie odpowiedniego narzędzia, aby powiesić swój nowy obraz.

 

Informacje dodatkowe:

  • Ofertujemy obrazy wykonane z papieru o gramaturze 200 g/m2 lub płótna o gramaturze 240 g/m2, a także z wysokiej jakości płyty HDF.
  • Dostępne są orientacje kwadratowa, pionowa i pozioma.
  • Oferujemy szeroki wybór tematyki w tym obrazy, klasyczne, abstrakcyjne, czarno-białe, dla młodzieży, glamour, przedstawiające jedzenie i napoje, krajobrazy i wiele innych.